Про нас

«Маю право!» — банальна фраза? Що вона означає? Невже кожен з нас має якісь права? Право на що?  На життя, на працю, на майно? Хто дав нам  ці права і хто їх  забирає? І  чи визнаємо ми самі  ці свої права? І взагалі, чи потрібні вони нам?
Яку роль відіграє Конституція України у житті кожного громадянина?

На всі ці питання та низку інших ми повинні відповісти!

Маю право

 Хто такі МИ?

  • Ми- це команда Народної студії «Маю право» готові  знайти відповіді на всі ці питання.
  • Ми  визнаємо себе тими,  хто  має права як людина і як громадянин.
  • Ми  знаємо,  що рівень нашого життя залежить  від стану, в якому знаходяться наші громадські права.
  • Ми працюємо над тим, щоб наші співгромадяни повірили в свої права.
  • Ми Народна студія «Маю право» навчаємо українців  відстоювати  свої права кожен день, поодинці та гуртом.

Чим ми керуємось?

Одразу, зауважимо, що нами ніхто не керує, а керуємось ми здоровим глуздом, почуттям громадського обов’язку та засадами головного закону України- Конституції України. Одним словом, Народна студія «Маю право»- це об’єднання небайдужих громадян.

Народна студія "Маю право"

Народна студія «Маю Право» — перша в Україні народна студія.
В 2015 році, під час мітингу на якому ми, як користувачі банківських послуг, відстоювали свої права,  «правоохоронці» жорстоко розбили «Конституцію України», скульптуру, яку створили люди своїми руками, як символ своїх прав, які захищені Конституцією.

Тоді ми, ті які захищали  свої права, вирішили не зупинятись і  продовжувати далі відстоювати свої права, разом з іншими співгромадянами.

Ми вирішили створити проект, за допомогою якого ми зможемо заохочувати українців грамотно та результативно відстоювати свої права.

Спочатку не було нічого,  тільки- бажання.  Потім з’явились меценати, які допомогли з приміщенням, люди зібрали гроші на піддони, принесли фарби, почали працювати і самотужки побудували  Народну студію «Маю право».

Фінансовий Майдан

Чим займаємось? 

Народна студія «Маю право» створена звичайними людьми, які професійно не пов’язані із медіа індустрією. Всіх нас об’єднало бажання створити платформу «непроплаченної» точки зору, непіарної правди і головне- просвіти. Наша мета — просвіта людей в тому, що їм необхідно. Народна студія «Маю право» — це передачі, майстерні, правовий захист, місця зустрічі людей, що прагнуть створити себе і нашу країну. Студія для тих людей, які хочуть знати свої права, навчитись їх відстоювати і навчити це робити інших! Ми раді вітати кожного, хто піде з нами разом ! Долучайся!

Як можна нам допомогти?

За рік ми випустили низку передач , провели акції. Але цього замало і термін невеликий для такого глобального діла. По переду у нас багато проектів та наше змінене правове життя.

Нам потрібна допомога спеціалістів, активних громадян і звісно допомога меценатів, саме меценатів не спонсорів, бо спонсорів потрібно відпрацьовувати, а меценати дають гроші на  діло, без будь-яких умов.

Українці, разом ми зможемо відстояти свої права!

Ми впевнені- якщо сьогодні ми не відстоїмо своїх прав — завтра ми будемо рабами.Ми хочемо жити щасливо в правовій та заможній Україні.  Якщо ти теж цього хочеш приєднуйся до нас! Ми віримо що це можливо.

 Долучайтеся до спільноти Народна студія «Маю право» у Фейсбук.