Топ-5 правових подій тижня: ЗНО-2019 та детінізація зайнятості у жовтні

24.09.2018
коментарі відсутні
maupravo
правові події тижня
 Кожного понеділка Народна студія «Маю право» готує стислий огляд головних правових подій тижня України. Ми намагаємося вибрати з великого потоку новин законодавства та права найголовніші зміни, які неодмінно торкнуться більшості українців.

1.Бізнес очікують перевірки працевлаштування співробітників

Починаючи з 5 жовтня 2018 року уповноважені органи будуть вживати комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення, а поки їм доручили внести відповідні зміни в нормативно-правові акти.

  1. Держава більше не встановлює мінімальні ціни на цукор

Було скасовано квоту «А», яка регулювала максимальний обсяг поставки заводами цукру на внутрішній ринок і мінімальні ціни, нижче яких продавати цукор було заборонено.

Зокрема

  1. Туроператорів будуть ретельніше перевіряти

Уряд підтримав ініційовані Мінекономрозвитку рішення про вдосконалення системи держконтролю над здійсненням туроператорської діяльності в Україні. Також запроваджено оцінку туроператорів за ступенем ризику їх діяльності з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма визначеними критеріями

  1. Стали відомі «подробиці» ЗНО-2019.

Його проведення заплановане з 20 травня до 12 липня наступного року і проводити його будуть по 11 предметів: українська мова та література, історія України. Математика,біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

  1. Рада обрала 14 нових членів Центральної виборчої комісії.

Тепер ЦВК має розширений формат: замість 15 членів-17.

Коментрарі

Залиште перший коментар

Залишити коментар