Уряд розпочав компанію з детінізації трудових відносин

19.09.2018
коментарі відсутні
maupravo
ГОДИНА З УРЯДОМ
У вересні — інформують, а у жовтні будуть перевіряти.

Українців чекають великі перевірки у сфері трудових відносин.

Урядовці мають намір вивести з тіні доходи громадян. Усі трудові відносини мають намір легалізувати і задля цього консолідують зусилля правоохоронців, Державної фіксальної служби, держпраці та інших виконавчих органів шляхом ухвалення комплексу мір.

Відповідна постанова була ухвалена Кабінетом Міністрів України 5 вересня.

У документі викладено доручення вищезазначеним установам організувати та провести розяснювально-інформаційну компанію щодо наслідків о запланованих заходах і недопустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин. Також доручено реалізовувати починаючи з 5 жовтня 2018 року комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Про результати цієї роботи Нацполіція та інші контролюючи органи мають звітувати щомісячно Держпраці, а  ті в свою чергу будуть узагальнювати цю інформацію та скеровувати у  міністерство соціальної політики.

Задля підсилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин чиновників зобов’язали внести необхідні зміни у власні нормативно-правові акти.

Таким чином, вже у жовтні бізнес чекає нова хвиля перевірок у сфері трудових відносин, до якої залучать одразу кілька виконавчих структур.

Читайте на «Маю право»:

Переселенцям дозволили ставати на квартирний облік

Топ-5 правових подій тижня за версією «Маю право»

Щотижневий огляд: про що просили українці Президента цього тижня?

 

 

 

Коментрарі

Залиште перший коментар

Залишити коментар